Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konoha Gakuen

3. 4. 2010

 

Konoha Gakuen, škola na kterou chodil i sedmnáctiletý černovlásek jménem Uchiha Sasuke. Mnoho dívek po něm šílelo, avšak on je okázale ignoroval. Nesnášel ty uječené slepice. Přišel sem před dvěma měsíci a už byl hvězdou. Skoro s nikým se tu nebavil až na Kibu. S tím seděl a celkem si i rozumněli. Sice byli každý úplně jiný, ale Kibova veselá povaha vždy Saskemu rozjasnila den.

Přistěhoval se do Konohy teprve nedávno. Žil jen se starším bratrem, Itachim. První den, co do této školy nastoupil si našel i rivala v podobě blonďatého "cosi" jménem Uzumaki Naruto. Nebylo přestávky, kdy by se ti dva nemlátili.

Zvonek ohlašoval konec školy v pátek odpoledne a Sasuke šel pomalým krokem ze školy. Procházel parkem, když zaslechl, jak na něj někdo volá. Otočil se a kolem krku se mu houpala růžovlasá spolužačka. "Ách, Sáské kůůn!!" zařvala mu nelidsky do uší. Sasuke ji "jemně" skopl dolů a s nezájmem se vydal zpět domů. Růžovlasá dívka, Sakura, se jen dívala na jeho záda a když si ji vůbec nevšímal, rozeřvala se. Řvala a řvala až jí do huby vletěla moucha a růžovka se udusila.

Druhý den přišel Iruka sensei do třídy a smutně všem oznámil  úmrtí  Haruto Sakury. Po chvilce ticha všichni úlevně vydechli a začali slavit. Ino Yamanaka však posmutněla. Sic "Velký čelo" nenáviděla, ale přeci jen to byla její rivalka. Dál to ovšem neřešila a s Hinatou Hyuugou se do řeči dala. Všichni slavili dokud nepřišel Kakashi sensei a zábavu jim nepřekazil zkoušením z matematiky.

Vyvolal dokonce i Sasukeho, ten byl ale jako vždy připraven a získal si za jedna. Po škole se znovu vydal parkem domů. Znovu uslyšel volání a tak se otočil. Za ním stála Ino s rudou tváří. "Ahojky Sasuke kun." usmála se a když Uchiha nereagoval, pokračovala. "Nechtěl bys se mnou jít dnes večer do kina? Mám dva lístky a nemám s kým jít." Sasuke si povzdechl. Oni snad nikdy nepřestanou otravovat. Měl bych vymyslet něco, čím bych se jich zbavil...Ještě vteřinku přemýšlel než ho ozářil démon Satanův. Ďábelsky se pousmál, přešel k Ino a s hraně lítostivou tváří pronesl: "Promiň mi Ino, ale já nerandím s holkama. Jsem gay." poodstoupil od blondýnky a čekal na její reakci. Ta se k jeho překvapení usmála a se zavísknutím ho objala. "To je ale úžasné! Sice jsi se mi líbil, ale to nevadí. Máš už přítele? A spal jsi už s někým?" zaplavovala ho salvou otázek, až šla z toho Sasukemu hlava kolem. "Víš, já už budu muset jít." snažil se z toho černovlásek vybruslit. Ino se usmála a s tím, že si zítra jistě musí promluvit mu zamávala.

Sasuke se doploužil domů a čekal ho šok. Itachi byl jen v kraťasech rozvalený na gauči a náruživě se líbal s nějakým blonďatým klukem. Ten byl jen v kalhotech a jeho světlé vlasy mu splývaly po zádech a končily těsně nad zadečkem. Po tom ho hladil Itachi pravou rukou, levou měl položenou na chlapcově hrudi. Ani jeden si Sasukeho nevšimli. Ten stál mezi dveřma s pusou dokořán. Tělo měl ztuhlé a jen němě zíral na dvojici před sebou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář